איך להתכונן לטיפול

מתכוננים קודם כל במחשבה. באת בכדי לקבל טיפול לבעיה שלך. אתה רואה אחרים שבאו גם כן, ואתה יכול לקרוא בהמון מכתבי המלצה שהרב עופר אלפסי ריפא במגוון של מחלות במשך יותר מ21 שנים. באו אליו אנשים בדרך ארוכה. לא רק מתל אביב וירושלים - אלא גם מניו יורק ופריס, וגם מאוסטרליה וקנדה. ואתה רוצה גם כן לקבל את כל העזרה. איך אתה עוזר לעצמך? אתה עושה את עצמך ל''כלי'' מתאים - כלי שרוצה ומוכן לקבל את הטיפול. אם אתה דוחה את הטיפול-הוא יעזור - אבל פחות. לכן - כדי לעזור לעצמך חשוב שאתה רוצה שהטיפול יעזור לך ושאתה מאמין שהטיפול יעזור לך.

לפני שאתה נכנס לחדר הטיפול

לפני הטיפול צריך להוריד כל דבר ממתכת (טבעות, שרשרות, צמידים, ושעונים) וגם משקפיים .גם כן, רצוי להיות משוחרר מלחץ על הגוף, (כגון: חגורה, עניבה, נעליים.) לטיפול עצמו אין כל צורך להוריד בגדים. כדאי להשתדל להיות כמה שיותר נינוח ורגוע.

כאשר אתה מקבל טיפול

נא להשתדל שהידיים והרגליים לא תהיינה מחוברות. גם כן רצוי שבזמן הטיפול העיניים תהיינה עצומות. למה? כאשר אנחנו סוגרים את עיניים אנחנו מתנתקים מן הסביבה ומן המציאות וההטרדות של היום יום. גם המוח מתנתק מן התפקיד הערני שלו ונכנס למצב של רגיעה. מדענים מצאו שהמוח הערני משדר גלי ביתא, המוח הלא ערני משדר גלי אלפא, ותיטה. כאשר המוח משדר גלי תיטה, (המצב הכי רגוע) הוא יותר פתוח לטיפול באנרגיה.

תגובות בזמן הטיפול

בזמן הטיפול, הגוף שלך מקבל מנה חזקה של אנרגיה, והאנרגיה הזאת מתחילה, לפעמים, מייד לפעול לרפואתך! לכן 9 מתוך 10 אנשים מרגישים כבר בטיפול הראשון הרגשות שונות ומשונות, כמו: חום, זרם בגוף, ''נמלים'', עייפות, עקצוצים, כבדות, ריחוף ולפעמים כאב קל. ויש שרואים אורות או צבעים וכו', ולכל הרגשה יש משמעות. אל תפחד מן ההרגשות הנ''ל -- הן עדות לתחילת הריפוי!! יש אנשים שמרגישים הרגשות נעימות בלבד, ורגיעה בגוף ובנפש. רוב המטופלים מרגישים יותר רגועים וחיוביים. בכל מקרה, אין שום נזק שיכול לקרות לך מן הטיפול -- כל ההרגשות הן תוצאה מן התהליך של הריפוי.

בסיום הטיפול

בבקשה לא לקום מייד - נא לחכות עד שהרב אלפסי אומר לך שזה הזמן לקום! למה? מייד אחרי טיפול ישנן הרגשות של סחרחורת או של כבדות.

לאחר הטיפול

במשך 24 שעות לאחר הטיפול לא רצוי לעשות מאמץ פיזי ורצוי לשתות הרבה ולנוח. עשית מקלחת או אמבטיה אפשרית רק כ-3 שעות לאחר הטיפול. בדרך כלל ישנן תופעות גופניות אחרי הטיפול. כדאי לרשום את מה שאתה מרגיש כדי להראות את הרשימה לרב עופר אלפסי בפגישה הבאה. אם יש לך שאלות שמטרידות אותך אתה יכול להתקשר לרב לשאול, אפשרי גם כן להשאיר הודעה בתא קולי והוא יחזור אליך. בכל מקרה לא להיבהל מהרגשות חדשות או מוזרות או מכאב ישן או חדש. כל התחושות הנ''ל הן סימנים שמעידים על תהליך הרפואה שמתרחש בגוף! בתהליך של ריפוי, האנרגיה המכוונת של הרב מדריכה את הרבדים בגוף ובנפש, וגם נותנת להם כוח, להביא לרפואת הבעיה שלך. הרבדים והמערכות והאיברים, כולם מופעלים ופועלים. אין פלא שאתה מרגיש תחושות שונות ומשונות. כדאי לך להיות רגוע ובטוח שגם זו לטובה!

קבע פגישת יעוץ עכשיו!

אפשר לקבל טיפולים בזמן השינה שלך, או אפשר לקבל טיפולים בזמן אמת כאשר את/ה נח/ה, על ידי צלצול למספר: 04-671-7167.

מחיר טיפול מרחוק: 180  לכל טיפול לתושבי הארץ. נא לציין מספר טיפולים מבוקש.