אודות הרב עופר אלפסי

הרב עופר אלפסי

הרב הוא מרפא באנרגיה בקליניקה שלו וגם נותן טיפולים מרחוק. בגיל 20 הוא חזר בתשובה, ובגיל 35 עבר הארה שמימית ביום הכיפורים ומאז השתנו חייו.

אחוזי הצלחה

טיפול הרגיל - הנחת ידיים%
טיפול הטלפתי%
טיפול תת-הכרה%
טיפול על ידי רגרסיה%
טיפול על ידי תפילה%
harav-52

קצת עלי

ר' עופר אלפסי, נולד ב 1960 , בגיל 22 חזר בתשובה מתוך מחשבה עמוקה והתבוננות, כשראה שהעולם ריק מתוכן רוחני. שירת ביחידה מובחרת ושם היה תחילת השינוי שחל בו. התחתן והחל לעבוד בתור פקיד בנק דיסקונט. היה פקיד מצטיין אך זה לא סיפק אותו, והוא חיפש את הרוח. לכן, לאחר 5 שנים החליט שרק בלימוד בישיבה תנוח דעתו. במקביל למד ספרות סת''ם וכך למד. מתוך דוחק רב בפרנסה כתב מזוזות, תפילין וס''ת. ר' עופר אלפסי התעלה מאוד בלימוד תורה והרחיב את ידיעותיו מעבר לזה בלימוד פסיכולוגיה, פילוסופיה ומדע האסטרונומיה, התעמק במיסטיקה, בלימוד הזוהר הקדוש ובקבלה עם מורה הוראה.

הסיפור שלי

הרב אלפסי למד קבלה ותלמוד עשר הספירות מ 1992 ועד 2002 מפי הרב דרורי (העומד בתמונה) תלמיד הרב שלום אשלג, בנו הבכור וממשיך דרכו של הרב יהודה אשלג, מחבר פרוש "הסולם" על הזוהר הקדוש.
(ראה תמונה תחתונה, מימין לשמאל: הרב שלום אשלג,הרב דרורי, אחדד התורמים.)

בגיל 35, ביום הכיפורים בשנת 1994, הלך לישון ואז שמע ניגון שירה שמימי וברגע אחד ידע שהוא נפטר מהעולם. זה נמשך זמן מסוים ואז הגיע למקום מסוים שהוא ידע שאם יעבור אותו אז לא יוכל לחזור בחזרה. לאחר מכן שמע קול שאמר שאם הוא רוצה לחזור שיגיד, ואז הוא בחר לחזור בחזרה."

מאותו היום השתנו חייו, גופו החל מגרד מאוד – ללא שום ממצא רפואי. אי אפשר (עד היום) לנגוע בגופו ואם זה קורה הוא זקוק לשטיפה במים, ורק לאחר מכן הוא נרגע. אינו מרגיש בדרך כלל כל דבר גשמי שהוא זקוק לו. בתחום הנפשי – ההסתכלות הפכה להיות של אהבה אין סופית כמעט ואין כעס ואין קנאה.

במשך 11 חודשים בדיוק הכינו אותו משמים לרגע הגילוי שהיה ב י''ד באלול לאחר תפילת מוסף של יום שבת ואז פתאום חש כאב באוזן בצד שמאל מספר פעמים וכאשר הניח את היד מעל האוזן חש בחום חזק ובערפול בראש. זה היה הרגע של הגילוי. ''לא נאמר לי באותו יום כיפור שום דבר. פשוט ידעתי באותו הרגע שתפקידי בעולם השתנה. הרבנים המקובלים אמרו לי שבמקום שאחזור שוב פעם בגלגול, אז נתנה לי תוספת נשמה (אני נקרא נשמה כוללת) והארה ועם זה אעזור לעם ישראל להתרפא ולשפר את חייהם."

ר' עופר אלפסי מטפל בחולים מעל ל 27 שנים והוא בעצם הראשון בארץ באותו התחום.

קבע פגישת יעוץ עכשיו!

אפשר לקבל טיפולים בזמן השינה שלך, או אפשר לקבל טיפולים בזמן אמת כאשר את/ה נח/ה, על ידי צלצול למספר: 04-671-7167 או בהודעת ווצאפ למספר: 052-4313399

מחיר טיפול מרחוק: 180  לכל טיפול לתושבי הארץ. נא לציין מספר טיפולים מבוקש.

שיחת יעוץ: 200 ₪  עבור כל סוג של יעוץ.

ניתן לשלם גם דרך bit